Partnerzy

„System franczyzowy”

Zapraszamy do współpracy w zakresie uruchamiania niepublicznych jednostek przedszkolnych na terenie całego kraju. W związku ze sprawdzonymi modelami biznesowymi w dziedzinie zarządzania niepublicznymi przedszkolami gotowi jesteśmy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Naszym franczyzobiorcom oferujemy między innymi:
– współpracę partnerską opartą o dużą kulturę organizacyjną,
– analizę pomysłu biznesowego,
– przygotowanie i opracowanie biznes planu,
– wsparcie marketingowe i promocyjne,
– wsparcie działań internetowych ( strona www, pozycjonowanie, e- obsługę),
– zniżki przy wszelkiego rodzaju zakupach wyposażenia przedszkoli,
– metodykę prowadzenia przedszkola,
– nadzór i wsparcie dyrektora oraz personelu,
– unikatowe rozwiązania i model przewagi konkurencyjnej.

Oferta franczyzy skierowana jest do wszystkich osób, których marzeniem jest prowadzenie lub posiadanie własnego przedszkola. Jest to warunek konieczny, gdyż zdajemy sobie sprawę, że profesjonalnie prowadzona placówka przedszkolna musi wynikać z pasji i marzeń.

Osoby zainteresowane prosimy i kontakt mailowy: artur.kasprowicz@crd-motylek.pl

Centrum Rozwoju Dziecka Motylek S.C. – jest nowoczesną, innowacyjną firmą działającą w segmencie szeroko rozumianej opieki, rozwoju i zdrowia dzieci. Poprzez aktywny rozwój, łączenie doświadczeń nauki i biznesu tworzy jakość na niespotykanym dotąd poziomie. Podstawą struktury firmy jest zespół profesjonalistów takich dziedzin jak: zarządzanie, psychologia, pedagogika. Ciągły rozwój zawodowy kadry zarządczej i pracowników gwarantuje funkcjonowanie firmy w atmosferze dużej kultury organizacyjnej.

CRD Consulting – firma prowadzona przez mgr Agnieszkę Kasprowicz-Wójcik odpowiedzialna jest za całokształt działań związanych z przygotowaniem i realizacją programów edukacyjnych, dydaktycznych i metodycznych w jednostkach przedszkolnych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Akademia Animatorów – firma z doświadczeniem międzynarodowym, współpraca dotyczy płaszczyzny organizacji zajęć animacyjnych dla dzieci w hotelach na terenie Polski, opracowania i realizacji wspólnych projektów szkoleniowych w kraju i za granicą.

REWITA UNIŚCIE – DW WAM sp. z o.o. – firma oferująca wypoczynek dla rodzin z dziećmi w blisko 450 miejscach noclegowych. Animacja dzieci i młodzieży prowadzona jest od 2013 roku. Latem 2014 roku zespół animatorów dziecięcych realizuje program od czerwca do połowy września

HCEE Funka – ośrodek harcerski w województwie pomorskim. Wspólne projekty zaowocowały licznymi szkoleniami animatorów czasu wolnego, animacją 7000 harcerzy w projekcie „Harcerska Natura” oraz wielkimi planami na przyszłość.